GF-Truss Company, Guangzhou, Çin'deki en büyük kafes kiriş üreticilerinden biridir ve 30'dan fazla ülkede ürün satışı yapmaktadır. Ve trendi yıldan yıla arttırmak.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerAlüminyum Ağızlık Makas

Olay için Ağır Hizmet Spigot Alüminyum Aydınlatma Kafes Yapısı

Ben sohbet şimdi
Çin Guangzhou Guofeng Stage Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Guofeng Stage Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Kafes çok güçlü, bu kaliteden çok memnunum.

—— Calista Leawere

İyi hizmet.

—— Terry Moore

Güzel fabrika, Corona Virüsü geçtiğinde tekrar GF-Truss'u ziyaret edeceğim.

—— Adam Prince

Olay için Ağır Hizmet Spigot Alüminyum Aydınlatma Kafes Yapısı

Heavy Duty Spigot Aluminum Lighting Truss Structure for Event
Heavy Duty Spigot Aluminum Lighting Truss Structure for Event Heavy Duty Spigot Aluminum Lighting Truss Structure for Event Heavy Duty Spigot Aluminum Lighting Truss Structure for Event Heavy Duty Spigot Aluminum Lighting Truss Structure for Event Heavy Duty Spigot Aluminum Lighting Truss Structure for Event

Büyük resim :  Olay için Ağır Hizmet Spigot Alüminyum Aydınlatma Kafes Yapısı En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GF truss
Sertifika: CE BV TUV
Model numarası: GF-290
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: $40.00 - $80.00 / Meter
Ambalaj bilgileri: İhracat paket karton veya gereklilik olarak
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 10000000
Detaylı ürün tanımı
Model numarası: GF-290 Uygulama: Parti, aydınlatma, sergi, dans, vb.
Ürün adı: Alüminyum Aydınlatma Kirişi Malzeme: Alüminyum Alaşımlı 6082-T6
renk: Siyah Şerit şekil: Kare Daire Kemer Üçgen Merdiven Makas
boyut: 290 * 290mm / 400 * 400 mm / 520 * 760 mm özellik: hafif
Ana tüp: 50 * 2mm / 50 * 3mm / 50 * 4mm Destek tüpü: 20 * 2 mm / 25 * 2 mm / 30 * 2 mm
ad: Taşınabilir Akıllı Sahne
Vurgulamak:

dj aydınlatma kafes

,

sahne çatı makas

Ürün Açıklaması

 

The truss is lightweight and exquisite, durable and can be sprayed with black, red, green and brown colors, which can be set into any length and shape. Kafes hafif ve zarif, dayanıklıdır ve herhangi bir uzunluk ve şekle ayarlanabilen siyah, kırmızı, yeşil ve kahverengi renklerle püskürtülebilir. It is mainly used for apparel display and exhibition, lobby, bar, shopping center decoration, Can be hung under the ceiling for hanging PAR lights, strobe lights, advertising lights and other small lightweight lamps; Ağırlıklı olarak giyim ekran ve sergi için kullanılır, lobi, bar, alışveriş merkezi dekorasyon, PAR ışıkları, flaş ışıkları, reklam ışıkları ve diğer küçük hafif lambalar asma tavan altında asılabilir; these lighthouse can also be set up as a translational light stand, for indoor and outdoor ceremonial celebration ads and small mobile performances, also Can be suitable for large mobile concert performance. Bu deniz feneri aynı zamanda iç ve dış tören kutlama reklamları ve küçük mobil performanslar için çeviri ışık standı olarak da ayarlanabilir, ayrıca büyük mobil konser performansı için uygun olabilir.

Olay için Ağır Hizmet Spigot Alüminyum Aydınlatma Kafes Yapısı 0Olay için Ağır Hizmet Spigot Alüminyum Aydınlatma Kafes Yapısı 1

 

İsteğe bağlı boyutu:

 

100 * 100mm, 200 * 200mm, 220 * 220mm, 250 * 250mm, 290 * 290mm, 300 * 300mm, 350 * 350mm, 390 * 390mm,

400 * 400mm, 300 * 400mm, 450 * 450mm, 400 * 500mm, 500 * 600mm, 520 * 760mm, 600 * 760mm, 600 * 900mm, 1200 * 800mm vb.

Olay için Ağır Hizmet Spigot Alüminyum Aydınlatma Kafes Yapısı 2

Özel kafes

Olay için Ağır Hizmet Spigot Alüminyum Aydınlatma Kafes Yapısı 3

 

 

 
Bölüm: kare 290 * 290mm
Ana Tüp: 50 * 3.0mm
Yardımcı Tüp: 20 * 2.0mm
 
Destek Tüpü: 20 * .2.0mm
Süre: 0.5 / 1/2/3/4 m
Malzeme: Alüminyum Alaşımlı6061-T6

 

Mevcut Bitirmek

 

* Ürünlerinizin potansiyel olarak çok sayıda renkte toz kaplamasını sağlayabiliriz.

* Düz ve parlak yüzeyler sunuyoruz.

* Size does not matter. * Boyut önemli değil. we can powder coat any size products or items, big or small. biz toz kat herhangi bir boyut ürün veya ürün, büyük veya küçük.

* Biz toz boya herhangi bir alüminyum ve / veya çelik ürün.

 

We are a leading manufacturer and supplier of aluminum truss systems, staging and Spigot Truss system in performance equipment markets. Biz lider ekipman ve performans ekipmanları pazarlarında alüminyum kafes sistemleri, evreleme ve Spigot kafes sistemi tedarikçisi vardır. we can also offer lighting, Square Truss for your solution. biz de sunabilir aydınlatma, çözüm için Kare Kafes.

 

Çoklu renk

Olay için Ağır Hizmet Spigot Alüminyum Aydınlatma Kafes Yapısı 4

Hakkımızda

Guangzhou Guofeng Stage Equipment Co., Ltd is a professional manufacturer and exporter specialized in the R&D, design, sale and after-sale service of aluminum alloy truss and portable stage. Guangzhou Guofeng Sahne Equipment Co, ltd profesyonel üreticisi ve ihracatçısı Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış, tasarım, satış ve satış sonrası hizmet alüminyum alaşım kafes ve taşınabilir sahne. It has a professional technical team with specialized equipment, CNC bending, CNC cutting equipment, welding equipmentand advanced machining. Özel ekipman, CNC bükme, CNC kesme ekipmanları, kaynak ekipmanı gelişmiş işleme ile profesyonel bir teknik ekibe sahiptir.

 

Guofeng company was formed in 2013,located in Huadu district, Guangzhou, China. Guofeng şirket 2013 yılında kuruldu, Huadu bölgesinde bulunan, Guangzhou, çin. It has developed to a medium-size enterprise with 8000㎡ plant and more than 50 employees. 8000㎡ tesisi ve 50'den fazla çalışanı ile orta ölçekli bir işletme için geliştirilmiştir. Guofeng hasseveral production lines including cutting, welding, polishing, cleaning andpacking. Guofeng, kesme, kaynak, parlatma, temizleme ve paketleme gibi çeşitli üretim hatlarına sahiptir.

Guofeng şirketin ana ürünleri dönen makas, kaldırma aşaması, yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı cıvata kafes / musluk kafes, sergi makas, ses makas, taşınabilir sahne vb.

We always adhere to the principle of “Quality First, Integrity First”, and has wonthe majority of customers approval. Her zaman “Önce Kalite, Önce Dürüstlük” ilkesine bağlı kalırız ve çoğu müşterinin onayına sahip değildir. “Quality ofsurvival”is our conviction that “the credibility of development”is ourcommitment to customers. “Hayatta Kalitenin Kalitesi”, “gelişimin güvenilirliği” nin müşterilerimize verdiğimiz taahhüt olduğu inancımızdır. Please feel free to contact us if you are interestedin any of our products. Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. We sincerely hope to cooperate with clients from all over the world. Biz içtenlikle dünyanın her yerinden müşteriler ile işbirliği yapmayı umuyoruz.

Olay için Ağır Hizmet Spigot Alüminyum Aydınlatma Kafes Yapısı 5

 

Kafes sistemi nasıl sipariş edilir?

 

1. Müşteri, genişlik, uzunluk, yükseklik dahil ihtiyaç kafes sisteminizin boyutunu sağlamalıdır.

2. Müşteri, kaç tane sütun istediğinizi belirtmelidir.

3. müşteri gerekir gerekir çatı veya tuval

4. The customer should tell us where will you used the truss. 4. Müşteri, truss'u nerede kullanacağınızı bize bildirmelidir. (outdoor or indoor, mobile or fixed) (açık veya kapalı, mobil veya sabit)

5. Yukarıdaki bilgilere göre kafes kiriş tasarlıyoruz.

6. Biz müşteri memnun kadar tasarım revize edebilir.

7. depoist aldıktan sonra, biz çizim accroding üretim düzenlemek.

8. tüm ürünler bitirdikten sonra, biz hata emin olmak için bu kafes sistemi seti yüklemeye çalışacağız, ve müşteri için video veya fotoğraf çekmek.

9. zaman müşteri memnun, pls denge ödemek, paketi olacak tüm mal ve düzenlemek, sizin için ulaşım.

 

 

İletişim bilgileri
Guangzhou Guofeng Stage Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Eva Cheng

Tel: +8615920135617

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin