GF-Truss Company, Guangzhou, Çin'deki en büyük kafes kiriş üreticilerinden biridir ve 30'dan fazla ülkede ürün satışı yapmaktadır. Ve trendi yıldan yıla arttırmak.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Guangzhou Guofeng Stage Equipment Co., Ltd. Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Çin Guangzhou Guofeng Stage Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Guangzhou Guofeng Stage Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Kafes çok güçlü, bu kaliteden çok memnunum.

—— Calista Leawere

İyi hizmet.

—— Terry Moore

Güzel fabrika, Corona Virüsü geçtiğinde tekrar GF-Truss'u ziyaret edeceğim.

—— Adam Prince

 • Üretim hattı

  Continuous improvement, seeking higher quality level. Daha yüksek kalite seviyesi arayan sürekli iyileştirme. Our highly dedicated sales staff has never shied away from going that extra mile to meet and exceed the customer's expectations. Kendini işine adamış satış personelimiz, müşteri beklentilerini karşılamak ve aşmak için bu ekstra milden asla uzaklaşmadı. We treat our customers with the same loyalty and devotion, no matter the size of their business or industry. Müşterilerimize, işletmeleri veya sektörleri ne olursa olsun aynı sadakat ve özveri ile davranıyoruz.

   

  We have a clean and tidy, wide workshop and a production and development team with rich experience, providing strong support for your r&d and production needs!All of our products comply with international quality standards and are greatly appreciated in a variety of different markets throughout the world. Ar-Ge ve üretim ihtiyaçlarınız için güçlü destek sağlayan, temiz ve düzenli, geniş bir atölye ve zengin deneyime sahip bir üretim ve geliştirme ekibimiz var! Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve çeşitli pazarlarda büyük beğeni topluyor. dünya. If you are interested in any of our products or would like to discuss a custom order, please feel free to contact us. Eğer ürünlerimizden herhangi ilgilenen veya özel sipariş görüşmek istiyorum, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. We are looking forward to forming successful business relationships with new clients around the world in the near future. Yakın gelecekte dünya çapında yeni müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.

 • OEM / ODM

  Guangzhou Guofeng Stage Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

  Guangzhou Guofeng Stage Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

 • Ar-Ge

  GF-Truss, güçlü bir ürün geliştirme yetenekleri ve mühendislik tasarım gücü yaratmak için profesyonel ve teknik personele sahiptir.

  LED Ekran Yer Desteği serisi ürünler patent belgesini almıştır.

  Guangzhou Guofeng Stage Equipment Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

İletişim bilgileri
Guangzhou Guofeng Stage Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Eva Cheng

Tel: +8615920135617

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin